AskMaps

  Levné letenky

en english cz cesky
de deutsch sk slovensky
fr francais pl polski
esp espanol port portugues

AskMaps vám nyní nabízejí levné letenky do celého světa. Rezervační systém vám najde nejlevnější letenky do vaší destinace, ať už je v Evropě, v Asii, v Africe, v Americe nebo v Austrálii. Najdete tu i speciální akční ceny, zlevněné letenky a nízkonákladové letenky. Nabízíme levné letenky do Asie, do Afriky, do Evropy, nejlevnější letenky do Ameriky i do Austrálie. Pro získání co nejlepší ceny se prosím řiďte dále uvedenými instrukcemi.


Hledání mapy města

Jak získat skutečně levné letenky

1) AskMaps spolupracují s nejvýznamnějším on-line prodejcem letenek v České republice, Kralovna.cz. Na základě dohody s ním nabízíme dobré ceny. Pokud si tedy objednáte letenky protřednictvím formuláře na této stránce, měli byste získat tu nejlepší dostupnou cenu na trhu.
2) Nejlevnější letenky můžete získat, když rezervačnímu systému ponecháte co největší volnost. Doporučujeme tedy vyplnit start a cíl vaší cesty - a samozřejmě datum i počet osob, ve výběru letecké společnosti a třídy je vhodné nechat systému volnou ruku. Pokud netrváte na přesném datu, nechte systém vybírat i levné letenky v blízkých okolních termínech, nejlépe +/- 7 dní. Nezapomeňte, že levné letenky - resp. nejlevnější letenky získáte podle pravidel leteckých společností tehdy, pokud je mezi datem odletu a návratu alespoň jedna sobotní noc.
3) Tento systém nijak neomezuje start ani cíl vaší cesty. Letenky je dnes většinou možno zaslat elektronicky, případně je můžete dostat poštou, vyzvednout v sídle prodejce (Praha) nebo na letišti (zpravidla za drobný poplatek). Platit lze všemi běžnými platebními kartami, převodem z účtu i osobně při převzetí u prodejce (Praha). Podrobné informace vám poskytne v průběhu rezervace přímo rezervační systém.

Přejeme vám, aby vám nízké ceny našich letenek umožnily skutečně krásné zážitky z cestování.


Tato stránka je součástí projektu AskMaps, v jehož rámci vznikají mapy velkých světových měst. Ty pokrývají důležité části těchto měst, důležité památky, často i městskou dopravu, ubytování, restaurace apod.

© AskMaps 2001-2019
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Privacy policy and website rules