AskMaps

  Lacné letenky

en english cz cesky
de deutsch sk slovensky
fr francais pl polski
esp espanol port portugues

AskMaps vám ponúkajú lacné letenky do celého sveta. Rezervačný systém vám nájde najlacnejšie letenky do vašej destinácie - v Europe, v Asii, v Afrike, v Amerike alebo v Austrálii. Nájdete tu aj speciálne akčné ceny, slavnené letenky a nízkonákladové letenky. Ponúkame lacné letenky do Asie, do Afriky, do Európy, nejlacnejšie letenky do Ameriky i do Austrálie. Pre získánie najlepšej ceny sa prosím riďte dále uvedenými instrukciami.


Hadanie mapy mesta

Ako získať opravdu lacné letenky

1) AskMaps spolupracujú s najvýznamnejším on-line predajcom leteniek v Českej republike, Kralovna.cz. Pritom na základe zmlúvy s ním ponúkame dobrú cenu. Keď si tedy objednáte letenky protřednictvím formuláře na této stránce, měli byste získat tu nejlepší dostupnou cenu na trhu.
2) Nejlacnejšie letenky možete dostať, keď rezervačnému systému ponecháte nejvietšu volnosť. Odporúčame vyplnit štart a ciel vašej cesty - a samozrejme dátum i počet osob, vo výberu leteckej spoločnosti a triedy je vhodné nechať systému volnú ruku. Pokial netrváte na presnom dátu, nechajte systém vyberať aj lacné letenky v blízkych okolných termínoch, nejlapšej +/- 7 dní. Nezabúdnite, že lacné letenky - resp. nejlacnejšie letenky získáte podla pravidel leteckých spoločností tehdy, pokial je medzi dátom odletu a návratu minimálne jedna sobotná noc.
3) Tento systém nijak neobmedzuje štart ani ciel vašej cesty. Letenky je dnes možno často zasielať elektronicky, prípadne je možete dostat poštou, vyzvednúť v siedle prdajca (Praha) alebo na letisku (prostrednictvom služby PTA (Prepaid Ticket Advice) zpravidla za drobný prieplatok). Platit možete všemi bežnými platobnými kartami, prevodem z účtu i osobne pri prevzetiu u prodajca (Praha). Podrobné informácie vám poskytne behom rezervácie priamo rezervačný systém.

Dúfame, že vam naše lacné letenek dovolí získať skutočne krásné zážitky z cestovania.


Táto stránka je súčasťou projektu AskMaps, v rámci ktorého sú tvorené mapy velkých svetových miest. Ty pokrývajů dôležité časti týchto miest, dôležité pamiatky, často i mestskú dopravu, ubytovanie, reštaurácie apod.

© AskMaps 2001-2019
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Privacy policy and website rules